Gymnastická škola Martiny Wudyové

Vítejte na stránkách Gymnastické školy Martiny Wudyové.

Sportovní klub Martiny Wudyové byl založen v roce 1995 a od té doby vychoval již řadu úspěšných závodnic. V klubu se specializujeme především na aerobik, a to na pódiové skladby a fitness aerobik. Kromě aerobiku mají především nejmladší děvčata možnost navštěvovat kroužek moderní gymnastiky, který složí mimo jiné i jako přípravka právě pro aerobik. V současné době náš klub navštěvují děvčata ve věkovém rozmezí 5 až 27 let. Součástí našeho programu je také pořádání sportovních soustředění a sportovních akcí. Nabízíme i vystoupení pro různé kulturní nebo sportovní akce.

PŘIHLÁŠKA na školní rok 2022/2023

Naleznete v sekci "Pro rodiče" !